Contact

RKBS Maria
Kloosterlaan 24
4772RA Langeweg
tel.0168-326693
email:
info.maria@dewaarden.nl

Email adressen leerkrachten:

Maaike Garcia – van Dijke m.v.dijke@dewaarden.nl
Wilma Deijkers w.deijkers@dewaarden.nl
Simone Weeland s.weeland@dewaarden.nl
Wilma Tuin w. tuin@dewaarden.nl
Daisy vd Bos d.vd.bos@dewaarden.nl
Carla Vollebregt c.vollebregt@dewaarden.nl
Marielle Beekhof m.beekhof@dewaarden.nl
Johan Vos j.vos@dewaarden.nl
Petra Nobel p.nobel@dewaarden.nl
Laatste nieuws

Buitenspeeldag

Wat hebben wij heerlijk gespeeld op de buitenspeeldag. Alle leerlingen hebben het ontzettend naar hun zin gehad met de verschillende soorten spelletj ...
[lees verder]

Ouderavond

Om dinsdagavond 13 juni was er een ouderavond. Deze avond was erg druk bezocht door ouders van onze leerlingen.Alle aanwezig ouders hebben mee kunnen ...
[lees verder]

Nieuwsbrief mei 2017

Link naar de laatste nieuwsbrief Nieuwsbrief van mei 2017: Nieuwsbrief mei 2017   ...
[lees verder]

Welkom op de nieuwe site van RKBS Maria!